УВАГА! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Оголошуємо додатковий набір до ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ «Інтенсив Онлайн», що відкрито на базі КЗСОР «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей».

Запрошуються мешканці Сумської області – учні 8-11 класів, які: тимчасово мешкають за межами Сумської області або за кордоном і бажають отримати документ про освіту державного зразка Сумської обласної гімназії-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей; за різних обставин, особистих чи обставин в державі, не можуть регулярно відвідувати заклад освіти.

Ми пропонуємо: безпечну модель освітнього процесу; якісну та доступну освіту незалежно від місця проживання чи перебування з використанням технологій дистанційного навчання; повний безоплатний доступ до освітнього контенту 24/7 на інтерактивній платформі Google Classroom з будь-якої точки України та світу, де розміщені: онлайн уроки в режимі реального часу/синхронному режимі за затвердженим розкладом на теми, що потребують особливої уваги; відео уроки для самостійної роботи на опорні теми; усі форми контролю успішності здобувачів освіти: контрольні, завдання та тести тощо;групову роботу та проєктну діяльність; онлайн-консультації з кожним вчителем відповідно до розкладу;менторський супровід та підтримка класного керівника-куратора; програма підтримки обдарованої учнівської молоді; психологічний супровід та підтримка дітей та батьків.

Здобувачам освіти, які успішно закінчать навчання у Обласному центрі дистанційного навчання видається відповідний документ про освіту державного зразка.

Шановні батьки! Якщо вас цікавить якісна освіта вашої дитини пропонуємо комфортне навчання в Обласному центрі «Інтенсив Онлайн». Учні Обласного центру дистанційного навчання «Інтенсив Онлайн» – це щасливі, розумні, талановиті діти, які вміють працювати з інформацією, знаходити вирішення задач, без проблем самостійно виконують завдання, дружать з time-managementом та постійно покращують свої навички. Для вступу до Обласного центру необхідно заповнити анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYuA2_Gkt5DsaiXniWL2sUtFj1Ya8ZjEXOa57C_o_yP6H4Uw/viewform

Отримати консультації на всі Ваші питання та дізнатися про умови вступу ви можете будь-яким способом:

ел. скринька: ssogi@ukr.net

моб. телефон, Viber, Telegram, WhatsApp: +380999777500.