Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумський обласний академічний ліцей імені Дмитра Євдокимова» створений рішенням обласної ради від 29.11.2005 «Про створення комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний академічний ліцей імені Дмитра Євдокимова», що відноситься до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, управління яким здійснює Сумська обласна рада через уповноважений нею орган – управління майном обласної ради. Ліцей перебуває у функціональній підпорядкованості Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації. Головною метою ліцею є задоволення потреб громадян, суспільства і держави у загальній середній освіті та забезпечення науково-теоретичної, гуманітарної, загальнокультурної підготовки обдарованих і здібних дітей. Заклад освіти розміщений у будівлях 1964 року побудови із проєктною потужністю 300 осіб. 

Територія закладу становить 5,5819 га, огороджена та утримується у задовільному стані. 

Майновий комплекс закладу освіти представлено навчальним корпусом зі спортивною та актовою залами, гуртожитком, медичним корпусом, їдальнею. Відповідно до системи НАССР розроблено комплексно-цільові заходи організації розвитку харчування учнів.

У закладі освіти 16 навчальних кабінетів, забезпечені мультимедійним обладнанням: ноутбуками, ПК, моноблоками, інтерактивними дошками, мультимедійними проекторами з екранами, що використовуються в освітньому процесі та підключені до мережі Wi-Fi (швидкість доступу до Інтернету – 100 Мбіт/с).

Нове освітнє середовище спрямоване на створення гімназійного  наукового STEM-простору і представлено:

  • STEM-лабораторією, що обладнана цифровою лабораторією ізраїльського виробника «Еinstein»™ та дозволяє за новими методиками викладати предмети природничо-математичного циклу, організувати навчальні наукові експерименти з природничих дисциплін, проводити більше ніж 60 лабораторних, демонстраційних та науково-дослідних робіт, найрізноманітніші вимірювання та цікаві досліди з хімії, біології, фізики за допомогою цифрових природничо-наукових комплексів Einstein та Labdisc;
  • Центром комп’ютеризації та робототехніки для занять робототехнікою, програмуванням, 3D моделюванням тощо, обладнаний сучасними меблями, 3-D принтером, модульним конструктором, робоплатформами, безлімітним швидкісним інтернетом, зоною Wi-Fi;
  • STEM- артмайстернею;
  • навчально-дослідницькою лабораторією для вивчення предметів природничо-математичного циклу, що зонально поділена на міні конференц-залу для проведення освітніх, наукових, методичних заходів (лекції, заняття, майстер-класи, семінари, збори, презентації, конференції) та компактні робочі зони для занять робототехнікою, програмуванням, 3D моделюванням;На базі бібліотеки закладу освіти створено мультимедійний простір, що працює у форматі медіатеки, облаштований медіотехнічними засобами: безлімітним швидкісним Інтернетом, зоною Wi-Fi, фліпчартами, принтером, ксероксом, проектором, релакс-зоною із зручними меблями.
Відомості про матеріально-технічне забезпечення