Виховний процес

Виховна робота

Виховна робота в ліцеї проводиться з урахуванням постійного перебування дітей у закладі і базується на цілодобовому педагогічному супроводі. Учні ліцею мають творчі здобутки у різноманітних мистецьких напрямках. Щороку отримують перемоги в обласних і всеукраїнських літературних, вокальних, хореографічних конкурсах («Проба пера», «Я гордий тим, що українець зроду», «Диво калинове» та ін.). Проєктна діяльність передбачає не лише розробку та втілення різноманітних проєктів в ліцеїї, а також участь у акціях міського й обласного рівня. Так ліцеїсти були активними учасниками масштабного проєкту – костюмованої екскурсії «Я розкажу тобі про Суми», організованого КУ «Агенція промоції «Суми», акції «Мистецтво заради миру», перемогли у міському відкритому конкурсі художніх творів «Рідне місто моє», присвяченому 360-річчю заснування м. Суми. Команда гімназії «Альбатрос» стала призером (ІІІ місце) у інтелектуальний грі «Правовий брейн-ринг» тощо.

В ліцеї існує відпрацьована ефективна система учнівського самоврядування. Президент (голова самоврядування) обирається за демократичною процедурою виборів, має власну програму та регулярно звітує перед ліцейною громадою про свою діяльність.

У закладі організовано роботу гуртків: «Юний краєзнавець», літературна студія, «Основи журналістики». Ліцей має власний засіб масової інформації – експериментальне видання «КЕБЕТА», одне з кращих учнівських видань України, багаторазовий переможець обласних, національних і міжнародних конкурсів шкільних медіа. Широкий спектр гурткової роботи дозволяє учням обрати саме той напрямок розвитку, який найбільше відповідає творчим здібностям, нахилам і вподобанням. У квітні 2016 року учениця 11-Б класу Бабичева Галина та керівник гуртка «Основи журналістики» Шевченко Ганна нагороджені грамотами Академії Української Преси та Міністерства освіти і науки України «За інноваційні підходи до впровадження медіаосвіти і медіаграмотності в Україні в загальну середню та дошкільну освіту» як учасники четвертої Міжнародної конференції «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи».

Звіт по позакласній конкурсній діяльності МНК Презентація виховної роботи гімназії 1 Презентація виховної роботи гімназії 2 Презентація виховної роботи гімназії 3