Про ліцей

Наш ліцей

— це заклад, головним завданням якого є пошук, відбір, підтримка і допомога в розвитку здібностей кожної дитини, особливо з сільської місцевості. Ліцей – єдиний заклад обласного підпорядкування, створений для реалізації головного завдання в освітній галузі – забезпечення рівного доступу до якісної освіти всім мешканцям області, незалежно від місця проживання.

Станом на 01.09.2023 у 10 профільних 8-11 класах навчається за напрямками: фізико-математичний, хіміко-біологічний, історичний та української філології 202 учні із 31 територіальних громад області.

Дітям створено належні умови для навчання, проживання та творчої реалізації своїх здібностей. Учні мають можливість, за власним вибором, поглиблено вивчати окремі предмети.

Майновий комплекс ліцею включає навчальний, спальний, медичний, господарський корпуси, їдальню. До послуг учнів спортивна й тренажерна зали, обладнані за сучасними технологіями кабінети хімії, біології, інформатики, географії, фізики.

Вихованці мешкають у гуртожитку, у якому є кімнати самопідготовки, кімната психоемоційного розвантаження, побутові кімнати. До послуг учнів мережа Інтернет, WI-FI. Учні повністю забезпечені навчальними підручниками, а бібліотека з просторою читальною залою є однією з найкращих шкільних бібліотек Сумської області.

Слово директора

headmaster

З повагою і найщирішими побажаннями,
директор ліцею Інеса Олександрівна Пєсоцька!

blank

Спочатку любити – потім учити

Безумовно, у кожного є своє бачення того, яким повинно бути майбутнє наших дітей. При цьому наша думка може часто не співпадати в деталях, проте, я впевнена, що ми будемо єдині в головному – бажанні, аби наші діти були щасливими й успішними. Сьогодні, завтра і завжди!

А щаслива дитина – це дитина, яку люблять, розуміють і приймають такою, якою вона є. Саме тому головний принцип, на якому будується навчання і виховання в нашому ліцеї – слова Я. Коменського, сказані ним майже 400 років тому: «Спочатку любити – потім учити».

У нас є все для того, щоб у ліцеї учні отримали сучасну якісну освіту, яка базується на новітніх формах і методах навчання, програмах та технологіях. У нас дружній, творчий колектив, який допомагає дітям дорослішати і ставати гармонійними, яскравими, творчими особистостями. А ще у нас багато гуртків, спортивних секцій, додаткових занять та чимало свят, які вже стали доброю традицією.Але головне – є любов і доброта, терпіння, відповідальність і віра!

Приходьте до нас навчатися, будемо вам завжди раді!

З повагою і найщирішими побажаннями,
директор ліцею Інеса Олександрівна Пєсоцька!

blank

Свідоцтво атестації

blank
Презентація закладу[1,11 Mb]

КЗСОР «СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ДМИТРА ЄВДОКИМОВА» РЕЄСТР УГОД ПРО СПІВПРАЦЮ ТА ПАРТНЕРСТВО

з/п Назва закладуДата підписуТермін діїПримітка
1Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти2017рікбезстрокованаукова робота
2Сумський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги14.11.2017три рокиз наступною пролонгацією на три роки
3Інститут культури і мистецтва Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка12.12.2019безстрокова 
4Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти2020 рікбезстрокованавчальна робота
5Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка.26.08.2020п’ять роківпрактика здобувачів освіти
6центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності (КСВ)»04.10.2021безстроковаSTEM-освіта
7Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ18.01.2022три роки 
8Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти05.01.2024один ріккурси підвищення кваліфікації
9Сумська обласна організація Товариства Червоного Хреста України25.04.2023до 31.12.2023 
10Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка04.10.2023три роки 
11Громадська організація “ENGin”06.02.2024безстрокова