Про гімназію

Наша гімназія

— це заклад, головним завданням якого є пошук, відбір, підтримка і допомога в розвитку здібностей кожної дитини, особливо з сільської місцевості. Гімназія-інтернат – єдиний заклад обласного підпорядкування, створений для реалізації головного завдання в освітній галузі – забезпечення рівного доступу до якісної освіти всім мешканцям області, незалежно від місця проживання.

Станом на 01.09.2022 у 13 профільних 8-11 класах навчається за напрямками: фізико-математичний, хіміко-біологічний, історичний та української філології 300 учнів із 38 територіальних громад області.

Дітям створено належні умови для навчання, проживання та творчої реалізації своїх здібностей. Учні мають можливість, за власним вибором, поглиблено вивчати окремі предмети.

Майновий комплекс гімназії включає навчальний, спальний, медичний, господарський корпуси, їдальню. До послуг учнів спортивна й тренажерна зали, обладнані за сучасними технологіями кабінети хімії, біології, інформатики, географії, фізики.

Вихованці мешкають у гуртожитку, у якому є кімнати самопідготовки, кімната психоемоційного розвантаження, побутові кімнати. До послуг учнів мережа Інтернет, WI-FI. Учні повністю забезпечені навчальними підручниками, а бібліотека з просторою читальною залою є однією з найкращих шкільних бібліотек Сумської області.

Слово директора

headmaster

З повагою і найщирішими побажаннями,
директор гімназії Інеса Олександрівна Пєсоцька!

blank

Спочатку любити – потім учити

Безумовно, у кожного є своє бачення того, яким повинно бути майбутнє наших дітей. При цьому наша думка може часто не співпадати в деталях, проте, я впевнена, що ми будемо єдині в головному – бажанні, аби наші діти були щасливими й успішними. Сьогодні, завтра і завжди!

А щаслива дитина – це дитина, яку люблять, розуміють і приймають такою, якою вона є. Саме тому головний принцип, на якому будується навчання і виховання в нашій гімназії – слова Я. Коменського, сказані ним майже 400 років тому: «Спочатку любити – потім учити».

У нас є все для того, щоб у гімназії учні отримали сучасну якісну освіту, яка базується на новітніх формах і методах навчання, програмах та технологіях. У нас дружній, творчий колектив, який допомагає дітям дорослішати і ставати гармонійними, яскравими, творчими особистостями. А ще у нас багато гуртків, спортивних секцій, додаткових занять та чимало свят, які вже стали доброю традицією.Але головне – є любов і доброта, терпіння, відповідальність і віра!

Приходьте до нас навчатися, будемо вам завжди раді!

З повагою і найщирішими побажаннями,
директор гімназії Інеса Олександрівна Пєсоцька!

blank

Свідоцтво атестації

blank
Презентація закладу[1,11 Mb]